שוקינט

טופס תנאי שירות

שוקינט שירותי מחשוב בע”מ תעודת אחריות ותנאי שירות:

עקב אי הבנות שנובעות לעיתים מחוסר הבנה , ורצון למנוע מצב שבו נגרמת אי נעימות ל שני הצדדים, וכן רצון שלנו לייצר שקיפות , והגינות צרכנית, נא לקרוא את תקנון השירות לפני רכישת מחשב חדש או ביצוע עבודה.

 • בקניית מערכת מחשב או מכירת חומרה - אנו מתחייבים לאחריות מלאה על כל רכיבי החומרה המורכבים על ידינו - האחריות היא ל- 3 שנים לכל הרכיבים  חוץ משנתיים אחריות לרכיבים הבאים: כונן אופטי  ,ודיסק קשיח (לדיסקים שנרכשו מ 1.1.12) ושנה אחריות לספק הכוח ולמארז. (שימו לב שמ 20.4.12  לנוחיותכם ע"ג החשבונית מפורטת תקופת האחריות לכל מוצר ומוצר.)
 • האחריות מתחילה מתאריך הוצאת החשבונית וכפוף להצגתה ע”י הלקוח אין העברת אחריות לצד ג’.
  בשנה הראשונה האחריות על חומרת המחשב היא באתר הלקוח – לאחר תקופה זו השירות יינתן במעבדה. (שנת שירות בבית הלקוח והשנתיים הנוספות במעבדה , לא כוללות בשום אופן טיפול בבעיות תוכנה כמפורט בסעיף הבא .)
 • האחריות בשום אופן לא תכסה בעיות תוכנה כגון:
  וירוסים, רוגלות, כשל בתוכנות דואר, מהירות גלישה באינטרנט, בעיות צפייה באינטרנט, קריסת מערכת הפעלה וכל בעייה שקשורה בכשל תוכנה כלשהו :  
 • הפתרון לבעיות אלו יחוייב בתשלום הרגיל עבור ביקור טכנאי סכום של 200 ₪ לשעה כולל מע”מ. (המחיר נתון לשינוי ע”פ פרמטרים שונים) במקרים שמדובר בזמן עבודה רב יותר המחיר יתבסס על מחירון החברה.
 • במידה והלקוח סבור שהבעיה היא בכל זאת בחומרת המחשב , זכותו לבקש בדיקה במעבדה, אך היה ונמצא שמקור הבעיה אינה בחומרת המחשב הלקוח יחויב בעלות שעת בדיקה במעבדה על סך של 200 ₪ כולל מע”מ.
 • במידה והדיסק הקשיח הושבת בתקופת האחריות, האחריות לא תכסה בשום אופן נזק של אובדן תמונות, מסמכים או כל מידע רב ערך אחר, ולא יינתן פיצוי כלשהוא בגינו (מומלץ להקפיד על גיבוי שבועי לפחות של החומר החשוב).
 • האחריות לחומרה לא תחול במקרה של נזקים שנגרמו ע”י: רטיבות, שברים, וקרעים, או בכל מקרה של נזק שנגרם ע”י גורם שטיפל במחשב ולא הוסמך ע”י חברתנו.
  במידה ומחשב חדש או מחשב ששודרג סופק עם בעיות תוכנה יש ליצור קשר – עד שבעה ימי עסקים מתאריך הוצאת החשבונית ולהודיע על הבעיה לאחר מכן ייחשב הדבר שהמחשב הוצא תקין ולא יהיו דרישות לגבי תקינות התוכנות.
 • אנו עושים את מירב המאמצים על מנת שלקוחותינו יהיו שבעי רצון, אנו מתחייבים לרמת השירות וההגינות הצרכנית הגבוהה ביותר, שירות עם חיוך, ועמידה בזמני העבודה שסוכמו אם משהו לא התנהל כשורה אנא פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר  ונתייחס לפנייתכם בהקדם.

כל טוב ושיתוף פעולה פורה

שוקי מלכא

אילה עיצובים- עיצוב ובניית אתרים